Статті

Масаж для краси шкіри

Здорова шкіра – це шкіра без вугрових висипів, зморшок, розтяжок та целюліту. Позбутися висипів, акне та вугрів дозволяє масаж!


Що означає краса?
Краса – це не тільки витончена фігура, правильні на виразні риси обличчя. Це перш за все, доглянута та здорова шкіра без вугрових висипань, зморшок, розтяжок та целюліту.
Звалося б, в арсеналі сучасної жінки є якісні косметичні засоби для усування будь-яких проблем. Але навіть найкращі з них не завжди дають позитивний ефект.
Але є ще один, перевірений тисячоліттями спосіб збереження краси. Це масаж – природній, продиктований самою природою спосіб догляду за шкірою. Це саме той засіб, який здатен допомогти жінці завжди виглядати чудово.


Орган, що найбільше страждає від стресу
Шкіра – це найбільший орган нашого тіла. У неї багато функцій. Одна з головних – це захищати наш організм від механічних, хімічних та фізичних пошкоджень. Будь-яке середовище, в яке ми потрапляємо, перш за все «пробує» на собі ніжна, і здається, така невитривала шкіра. Мільйони кров’яних судин, сальних та потових залоз, нервових закінчень кожен день забруднюються, закупорюються та травмуються. Шкіра «працює» в постійному стресовому стані.


Шкірі потрібен захист
Виникнення висипів, акне та вугрів, сприяють діяльності бактерій, які живуть на вашій шкірі. Щоб справитись з ними потрібен сильний імунітет. Так-так! Імунітет, а не сотні баночок з дорогими кремами, які уже напевно завоювали ваш туалетний столик. 
Для його зміцнення достатньо кожного дня доглядати за своїм хребтом (адже саме хребет, а точніше спинний та кістковий мозок відповідають за «якість» вашого імунітету. Щоденно перед сном робіть двотактний масаж (20 хвилин інтенсивний, 20 хвилин розслаблюючий) за допомогою одного з продуктів «Острівка здоров’я»: подушки WellLife 2 , накидки BackLine , крісла Shelter, а також сну на прогріваючому килимі WellNight. Саме у сні у хребті народжується та зміцнюється імунітет.


Допоможіть шкірі очиститись від шлаків
Організм повинен постійно очищуватися від шлаків та токсинів. І якщо кишечник та нирки не справляються зі своїм завданням, до цього процесу підключається шкіра. В результаті вона стає ідеальним місцем зосередження хвороботворних організмів.
Щоб активізувати процес роботи внутрішніх органів, потрібно прогріти область живота і зробити масаж натщесерце. Краще робити цю процедуру зранку до сніданку за допомогою масажеру InfraTapp 2 .

Щоб шкіра не відчувала недостатність живлення та вологи, їй необхідний хороший кровообіг. Цього можна досягти прогріванням і припалюванням за допомогою килиму WellNight. Припалювання усуває застій, регулює трофіку тканин, знімає нервову та м’язову напругу. Ці процедури можна робити в будь-який час доби на будь-якій ділянці тіла.

А також ви можете абсолютно безкоштовно спробувати будь-який з наших масажерів на одному із «Острівків Здоров’я» у вашому місті.

Записатись на консультацію