Статті

Стоун-терапія: енергія каміння

Красиві, гладкі камінчики завжди хочеться підняти та потримати у руці. Скільки їх – таких різнокольорових, приємних на дотик – ви приносите з прогулянки, або привозите з моря додому? 
Є в них якась магія, яку помітили ще лікарі давньої Месопотамії. Вони стверджували, що саме в камінцях зберігається енергія Землі і використовували їх для лікування: вкладали нагріті камінці на тіло хворого. І відбувалось чудо: людина одужувала. 
Було помітно, що різні камінці впливають на людину з різною силою і ефективністю. Тому ще в давні часи був відібраний цілий ряд напівкоштовних камінців, які показували під час процедури найкращий ефект. 
Нагріті камінці використовуються і у сучасній медицині. 


Як працює стоун-терапія
Під час сеансу стоун-терапії використовуються гарячі та холодні камінці. Гарячі камінці викладаються на стратегічно важливі точки тіла і обличчя (вздовж хребта, на вушні раковини, скроні, долоні та стопи). Їхнє тепло розширяє судини. В результаті покращується кровообіг і обмін речовин. 
В свою чергу холодне каміння звужує судини і капіляри, усувають застій венозної крові, підвищують тонус м’язів. 


Шиацу в стоун-терапії
Особливість стоун-терапії полягає у перемінному використанні камінців контрастної температури (холодних та гарячих) і в точковому ручному масажі шиацу, який випереджає кожну процедуру. Принцип шиацу – надавлювання, при якому застійна кров витікає із точки впливу, вивільняючи місце для свіжої, нової крові, що перетікає в точку впливу при відпусканні. 


Терапевтичний ефект масажу камінцями 
Стоун-терапія покращує роботу вегетативної нервової, серцево-судинної та гінекологічної систем, зменшує біль у м’язах і різних відділах хребта, активізує роботу імунної системи, виправляє порушення обміну речовин, знімає втому. Ви відчуваєте себе молодшим, рухливим, енергійним та привабливим. 
Стоун-терапія немає протипоказань і обмежень. Камінням можна користуватися 24 години на добу. 


Косметичний ефект стоун-терапії
Не секрет, що стрес і гормональний дисбаланс не тільки провокують різноманітні захворювання, але і відображаються на зовнішньому вигляді. З’являються целюліт, зморшки, зайва вага і, як результат, раннє старіння шкіри. Іноді буває досить одного релаксуючого сеансу стоун-терапії, щоб помітити позитивний ефект – розгладжуються маленькі зморшки, з’являється здоровий колір обличчя.


Чарівні камінці 
Суть стоун-терапії полягає у трансформації кристалічною решіткою камінця жорсткого тепла (з довжиною хвилі 2-3 мікрона) в хвилі, що резонують з теплом людського тіла. Завдяки своїй кристалічній решітці камінці здатні перетворювати довжину теплової хвилі, що проходить через них. При нагріванні будь-яким штучним джерелом тепла (наприклад електричним) камінець перетворює отримуване жорстке тепло. Хвилі штучного джерела довжиною 2-3 мікрони перетворюються на хвилі з довжиною в 10 мікрон, які ідеально співпадають з власними хвилями людського тіла.


Нефрит в стоун-терапії
Каміння для стоун-терапії відбирають за принципом їхнього географічного утворювання: «гарячі» привозять з теплих країн, «холодні» - з північних районів. Вулканічний бальзат, благородний мармур, морські та напівкоштовні камінці. Останні завдяки своїй кристалічній структурі здатні трансформувати жорстке тепло в біорезонансне. 

Особливе місце серед напівкоштовного каміння займає нефрит – теплий камінь чотирьох стихій та досконалості. За допомогою нефрита міні-сеанс стоун-терапії можна провести самостійно і в домашніх умовах. За давньокитайською філософією, цей камінь акумулює в собі велику кількість енергії, яку охоче віддає людині. За цю властивість нефрит назвали «камінням життя»: відомо, що красуні древності після косметичного масажу навіть накладали собі на обличчя нефритові пластини. 

Зверніть увагу, що нефрит буває різних видів, кожен з котрих має власну спектографію. У продуктах «Острівка Здоров’я» використовують той самий сорт нефриту. Такий камінь може трансформувати навіть негативну енергію вашого тіла і повертає вам цілюще тепло. 

Записатись на консультацію