Статті

Як вирішити проблему зайвої ваги?

З народження людина не запрограмована мати зайву вагу. Є дві найголовніші причини зайвої ваги: хронічне переїдання та відсутність достатнього фізичного навантаження. Відповідаючи на питання «Куди подіти накопичене?», рекомендуємо фітнес як ефективний засіб розтрати енергії. 

Правда, важливіше вирішити питання «Як хронічно не переїдати?». Основна причина хронічного переїдання – це «очікування війни», тобто відчуття тривоги, хвилювання, страху, переживаючи які людина наїдається про запас, сама того не помічаючи. Використання масажних технологій компанії «Острівок Здоров’я», а саме масаж в кріслах Grace, Rejoice  та, на накидках BackLine, BackLine 2, а також масаж на LightStep, дозволяє за рахунок ефекту виділення ендорфінів (так званих «гормонів щастя») під час масажу позбутися від стресу і знизити свої потреби в об’ємі харчування. 


Використання масажу для схуднення

Щоб допомогти жировій тканині позбутися від відкладень, необхідно системно застосовувати методику, що складається з 3 кроків.

По-перше, жирову тканину треба розігріти за допомогою теплових пристроїв – нефритового килиму WellNight та ручного масажеру InfraTapp 2 .

По-друге, після нагрівання жирову тканину треба піддати вібрації за допомогою InfraTapp 2 .

По-третє, рекомендовано робити повітряно-компресійний комплексний масаж у кріслі Rejoice , який дозволяє вивести із жирових тканин шлаки та зайву воду.

Вібрація, як одна з масажних технік є механічними коливаннями м’язевої тканини з певною частотою та амплітудою. Вібрація забезпечує ефективну роботу лімфатичної системи, яка відповідає в організмі за виведення шлаків із органів та тканин, завдяки цьому у них покращується обмін речовин, усуваються застій та функціональні порушення в роботі органів, підвищується біодоступність клітин для корисних речовин, знижується ризик хронічних та ракових захворювань.

Потужний оздоровлюваний лімфодренажний ефект вібрації очевидний для всіх, хто користується масажними кріслами Grace, Rejoice та накидками BackLine, BackLine 2. Привести в тонус обвислу в результаті схуднення шкіру можна, застосовуючи для такої шкіри техніки припалювання та вібраційного масажу, що можливо з нефритовим килимом WellNight та вібраційно-прогріваючим масажером InfraTapp 2.

А також ви можете абсолютно безкоштовно спробувати будь-який з наших масажерів на одному із «Острівків Здоров’я» у вашому місті.

Записатись на консультацію