Статті

7 бід – один імунітет

Імунітет виконує в організмі кілька важливих задач: по-перше, зупиняє бактерії, віруси, грибки тощо; по-друге, не допускає розвитку з ракової клітини пухлини; по-третє, заважає розвитку хронічних хвороб після гострих стадій захворювання, по-четверте, відповідає за детоксикацію організму, очищення судин та виведення шлаків.

Медична статистика свідчить про зростання рівня імунодепресії людства, що виражається у збільшеній кількості ракових хвороб, хронічних захворювань, епідемій, застудних та вірусних захворювань тощо. Очевидно, що люди зазвичай згадують про імунітет, коли хворіють. Але варто пам’ятати, що у імунітету немає вихідних та перерв у роботі, тому необхідно його щоденно і своєчасно зміцнювати.

Перше принципове питання на шляху до зміцнення імунітету – це його «народження». У дорослої людини в середньому 80% імунітету утворюється в червоному кістковому мозку губчатих кісток хребців. Щоденно використання масажних технік і прогрівання в області хребта у вечірній час покращує кровоток у кістковому мозку та ліквідує застій у тканинах хребта, завдяки чому створюються сприятливі умови для хорошого кровотворення вночі і народження на ранок прекрасного імунітету. Базовий підхід до зміцнення імунітету з «Острівками Здоров’я» включає інтенсивний тонізуючий масаж у кріслах, на подушках, накидках з подальшим глибоким прогріванням на нефритовому килимі WellNight  протягом ночі. 

Другим принциповим питанням щодо імунітету є його розтрата. 70% імунітету, що народився в організмі, витрачається на перетравлювання їжі, тому дуже важливо в органах живота навести порядок за допомогою масажерів компанії «Острівок Здоров’я», а саме використовуючи ручний масажер InfraTapp 2 і масажну подушку WellLife 2 зранку, в області живота для прискорення спорожнення кишечника і вивільнення органів живота від застою. 

Третє глобальне питання, пов’язане з покращенням імунного статусу і збільшенням активності та сили імунітету, стосується здоров’я голови. Хронічний стрес приводить до більшої витрати імунітету. Тому турбуватися про голову, та за допомогою масажних технік у вечірній час «вимкнути» стрес на ніч просто необхідно, щоб не хвилюватись про свій імунний статус.

Четверте питання, щодо здорового стану імунітету в вашому організмі, стосується найбільш сприятливого часу доби для імунітету. Цей час – ранок. Імунітет зранку потрібно збирати за допомогою припалювання у тому місці, де необхідно (голова, суглоби, органи живота, тощо), для цього можна використати масажер InfraTapp 2 в режимі припалювання. Масаж та інфрачервоне тепло допоможуть зміцнити імунітет і при алергії. При алергіях рекомендовані додаткові прогрівання печінки апаратом InfraTapp 2 .

Записатись на консультацію