Статті

Ваше здоров’я

Якщо вірити Всесвітній організації охорони здоров’я, люди почали жити довше, але і хворіти почали частіше. А як інакше? Більшість з нас лінується пройти зайвий квартал пішки або самостійно піднятись на третій поверх. Ми багато нервуємо. Сердимося на близьких. Перед сном замість дієтичних страв замовляємо калорійну піцу. І помста малорухомого способу життя, стресу і неправильного харчування не змушують чекати на себе. 

В організмі з’являються застійні процеси, що сигналізують про себе болем. Більшість з нас звикло знімати його таблетками – протизапальними та обезболюючими. Мало хто задумувався про те, що є інший, більш ефективний, надійний та перевірений спосіб лікування – масаж. Людство успішно використовує його вже протягом кількох тисячоліть. 
Доводи на користь масажу незаперечні. 


Чим корисний масаж? 
Він лікує майже усі хвороби людини. Вчені вважають, що масаж більш ефективно впливає на організм, ніж мануальна терапія та акупунктура. Масаж володіє ефектом стимуляції імунітету. Він здатен захистити нас від застудних та інфекційних захворювань, оскільки стимулює вироблення лейкоцитів – «кліток-воїнів», захищаючих організм від шкідливого впливу. Імунітет після масажу зміцнюється навіть у людей з вираженим імунодефіцитом.
Масаж піднімає настрій. Ви відчуєте це після першого ж 15-хвилинного сеансу. Справа у тому, що під час масажу знижується рівень гормону стресу, а гормони радості (ендорфіни) починають вироблятися у великій кількості. Ці зміни позитивно впливають на роботу серця, знижують артеріальний тиск і знижують больовий синдром. 

Масаж робить нас розумнішими. Він активізує мозкові хвилі, що веде до покращення концентрації уваги і загальної розумової активності. Масаж допомагає залишатися у формі. Він покращує приплив крові до м’язів, в результаті чого підвищується їхній тонус, вони стають більш еластичними та пружніми. 
Масаж позбавляє від безсоння. Він активує дельта-хвилі головного мозку, які відповідають за міцний та глибокий сон. 


Види масажу
Найпопулярніший вид масажу – оздоровчий. Він посилює обмінні процеси в організмі, активізує розщеплення жирів та виведення шлаків, підвищує еластичність м’язів. Після сеансу масажу у всьому тілі з’являється відчуття приємного тепла, покращується самопочуття та підвищується загальний тонус. Такий масаж особливо необхідний тим, хто хоче зміцнити імунітет, віновитися після травм, позбутися від фізичних та розумових перевантажень. 

Використання ефірних масел та інфрачервоного тепла посилює вплив масажу. У Китаї, країні, де масаж – одна з найпопулярніших методик терапії, величезною популярністю користується й омолоджуючий масаж. Він творить чудеса з вашою шкірою, відновлює її, але найголовніше – це активізує внутрішні сили організму і налаштовує його омолодження. 


Масаж – це природньо 
Щоб отримати від масажу максимально можливий позитивний ефект та не витрачати дарма час, сили та гроші, дуже важливо змінити свій спосіб життя та включити цю процедуру в ряд буденних процедур (таких, наприклад, як душ та чистка зубів), виконання яких для нас звично та природньо. 


Записатись на консультацію