Статті

Масаж при хронічних болях у спині (в попереку).

Часто за словами «протягнуло спину», «відкладення солей», «зігнуло горе» стоять конкретні захворювання хребта, м’язевої системи або навіть наслідки емоційного стресу. Всі вони супроводжуються болем у спині (попереку).
Розтягнення, викривлення, забої, кісткові нарости, неврити не дають спокійно жити і потребують негайної допомоги.


Чим допоможе масаж?
За статистикою, 8 з 10 людей, що звертаються до лікаря з болями у попереку, можуть вилікуватись за допомогою масажу. Головне – це правильно підібрати метод масажного впливу і його «дозування»: тривалість, інтенсивність та періодичність.
Масаж діє на людину в трьох «площинах».

По-перше, він усуває застійні явища в спині; прискорює обмін речовин, розігріває та розслаблює м’язи. Як наслідок це приводить до зникнення неприємних відчуттів та одужання.

По-друге, масаж впливає на нервову систему. І, нарешті, по-третє, підключає до процесу одужання кровоносну та лімфатичну системи. Простіше кажучи, масаж активізує всю нашу «внутрішню аптеку». Він ефективно допомагає справлятись з хворобою за допомогою власних внутрішніх резервів. І без ліків.


Запобігання хронічному болю у спині
У попереково-крижовому відділі хребта є кілька найбільш уразливих сегментів, які щоденно піддаються максимальному навантаженню. І «популярний» остеохондроз виникає, в першу чергу, саме в цих відділах. Щоденний масаж допомагає вам швидко привести свою спину в норму після важкого навантаження або довгого сидіння за столом. Він також здатен запобігти появі хронічних та патологічних захворювань у цій області.
Оскільки спина не доступна для самомасажу ми рекомендуємо користуватись масажним обладнанням «Острівок Здоров’я».

Правильно виконаний масаж здатен відновити працездатність втомлених м’язів і зняти напругу зі спини всього за 10 хвилин. При цьому ви можете використовувати будь-які види оздоровчого масажу: розминання, розтирання та погладжування.


Основні прийоми масажу та їхній вплив
Масаж допомагає побороти десятки різноманітних захворювань, а основних масажних прийомів всього чотири.


Як робити правильний масаж спини?
Під час масажу в першу чергу проробляйте здорові зони спини, а тільки потім «больові» ділянки. Якщо болить вся спина, починами масаж варто з тієї частини, де біль мінімальний.

Перш ніж почати процедуру, максимально розслабте м’язи спини, шиї та всього організму. З цим завданням успішно вправиться прогріваючий килим WellNight. Якщо ви робите масаж спини руками або за допомогою ручних масажерів, обов’язково ляжте на рівну та жорстку поверхню, інакше під час проведення процедури ваш хребет буде прогинатися. Це не тільки болісно, але й шкідливо.

Якщо для масажу спини ви використовуєте масажне крісло, зручно сядьте в нього, покладіть руки на підлокітники та оберіть режим роботи масажеру, який оптимально підходить для вирішення вашої проблеми.

П’ятитактний масаж при болях у спині та попереку
При наявності яскраво вираженої проблеми в ідеалі краще всього виконувати п’ятитактний масаж спини за допомогою масажерів WellLife Mini, BackLine 2 або масажних крісел і прогріваючого килима WellNight.

Починати і закінчувати процедуру потрібно з прогріваючого килима. Потім в будь-якому автоматичному режимі масажуйте спину за допомогою масажеру. Так ви підготуєте свої м’язи у режимі постукування та розминання і, нарешті, завершити процедуру розслаблюючим масажем. На кожний етап відведіть по 10 хвилин.

Якщо у вас здорова спина і щоденний масаж ви робите для того, щоб запобігти хворобі, обирайте автоматичний режим комфортної інтенсивності та виконуйте його протягом 10-20 хвилин.

Зверніть увагу: масаж спини (попереку) допустимий при незначних загостреннях хронічних захворювань і в період одужання. Консультацію по використанню масажерів ви завжди зможете отримати у найближчому до вашого дому «Острівку Здоров’я». У випадку загострень болю у спині і гострих ситуацій вам необхідна консультація спеціаліста класичної медицини, зацікавленого у вашому одуженні.

А також ви можете абсолютно безкоштовно спробувати будь-який з наших масажерів на одному із «Острівків Здоров’я» у вашому місті.

Записатись на консультацію