Статті

Масаж при шийному остеохондрозі

Якщо повертаючи голову ви чуєте хрускіт шийних хребців, а під час роботи за комп’ютером німіють руки – є всі підстави припускати, що ви «заробили» остеохондроз. Це захворювання – частий супутник тих, хто мало рухається (наприклад, офісних працівників або професійних водіїв). У зоні ризику також люди із зайвою вагою і ті, кому доводиться підіймати та носити тяжкості. Сьогодні. 80% людей старше сорока років мають різні стадії остеохондрозу.


Чому виникає остеохондроз?
Межхребцеві диски відповідають за амортизацію хребта та забезпечують гнучкість нашого тіла. При недостатній активності, неправильній поставі, сколіозі виникають спазми м’язів шийного відділу. Це в свою чергу приводить до порушень нічного відновлення міжхребцевих дисків та до їхнього швидкого старіння. «Наші амортизатори» стають тоншими, порушується їхня структура. 

Міжхребцевий диск втрачає свою міцність та еластичність в результаті тривалих надмірних навантажень. З часом невідновлений вночі диск проводжує стискатися хребцями, і навіть маленьке випирання пошкодженого хряща (протрузія) починає тиснути на розташовані в каналі хребта кровоносні судини та нерви. Виникають дискомфорт у рухах, біль.


Масаж при шийному остеохондрозі
Масаж вважається найдієвішим методом для лікування і запобігання розвитку остеохондрозу. Ця процедура дозволяє розслабити м’язи вздовж хребта, що забезпечує міжхребцевому диску безперешкодне нічне відновлення. Масаж покращує кровопостачання кісткових структур, м’язів шиї та голови, спинного мозку, позбавляє від болю та неприємного відчуття, відновлює рухливість міжхребцевих суглобів, що підтримують шийний відділ хребта, посилює кровообіг у головному мозку та підвищує венозний відтік. Функції хребцевих дисків відновлюються або сповільнюється процес їхнього старіння.


Як проводити масаж?
Оздоровчий масаж шийного відділу хребта необхідний на будь-яких стадіях остеохондрозу, а також у тих випадках, коли мова про нього ще не йде. Розслаблюючий оздоровчий п’ятитактний масаж потрібно починати і закінчувати прогріванням шиї та коміркової зони за допомогою прогріваючого килиму WellNight.
Потім варто розім’яти проблему зону в будь-якому автоматичному або ручному інтенсивному режимі масажного крісла , масажної подушки WellLife Mini або масажної накидки BackLine 2.

Другою частиною процедури буде акцентований масаж в потрібних сегментах в режимі постукування та розминання, після який виконується заспокоюючий роликовий масаж (крісло Shelter). Час впливу на кожному етапі складає близько 10 хвилин.
Для запобігання розвитку остеохондрозу потрібно масажувати шию і комірну зону. Обов’язково зробіть це перед сном, а також в будь-який момент протягом дня, коли ви відчуваєте дискомфорт та скованість у верхній частині спини, або коли у вас є вільний час. Масаж повинен тривати 10-20 хвилин.

Масаж нескладно зробити за допомогою ручного масажеру InfraTapp 2 та масажної подушки WellLife Mini. Ці масажери можна брати з собою в дорогу, на роботу, в гості та на пікнік.

А також ви можете абсолютно безкоштовно спробувати будь-який з наших масажерів на одному із «Острівків Здоров’я» у вашому місті.

Записатись на консультацію
корисно