Статті

Масаж для краси шкіри обличчя

Масаж допомагає повернути вашій шкірі молодість та свіжість. Під час ручного або апаратного масажу з її поверхні механічно видаляються відмерлі чешуйки епідермісу. Шкіра заряджається енергією та силою. 


Масаж робить шкіру здоровою та красивою
Масаж покращує «дихання» шкіри. Очищує сальні та потові залози, активізує їхню роботу і тим самим сприяє виведенню з організму продуктів розпаду.
  • Масаж покращує кровообіг, а відповідно, і живлення шкіри. 
  • Робить шкіру пружною, еластичною і значно відтягує час появи зморшок.
  • Зміцнює м’язи обличчя.
  • Усуває втому та набряки.
Масаж обличчя ви можете робити самостійно руками, або для більшої ефективності, за допомогою ручного масажеру InfraTapp 2. Підготовка проста: достатньо сісти у зручну позу, звільнити шию, очистити шкіру обличчя та розслабити м’язи.


Профілактика старіння шкіри обличчя
Апаратний масаж обличчя як правило включає 4 прийоми: погладжування, постукування, розігрівання та припалювання. Останній прийом дає очевидний результат омолодження. Погладжування заспокоює нервові закінчення, розслаблює м’язи. На цьому етапі видаляються рогові чешуйки і секрети сальних та потових залоз. Покращується відтік лімфи, і як наслідок, зменшуються набряки. Наступний прийом – постукування дає тонізуючий ефект.

На цьому прийомі основана робота масажеру InfraTapp 2 з натуральним нефритом. Інфрачервоне тепло нефритового каміння допоможе вам позбутися від куперозу (сітки поверхневих судин на обличчі). Масажер добре працює і з зоною декольте, сповільнюючи процес старіння ніжної шкіри цієї проблемної зони. 
Масаж обличчя краще всього робити кожний день по 20 хвилин на ніч.


А також ви можете абсолютно безкоштовно спробувати будь-який з наших масажерів на одному із «Острівків Здоров’я» у вашому місті.

Записатись на консультацію