Статті

Гіпертонія: Як обеззброїти вбивцю №1

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, гіпертонія – це вбивця №1 у всьому світі. Її страшні ускладнення – інфаркти, інсульти, гіпертонічні кризи – сьогодні є одними з найчастіших приводів звернення дорослого населення за медичною допомогою, а також однією із найчастіших причин смерті. 

Серед причин розвитку гіпертонії виділяють, по-перше, пов’язані з головою стреси, поганий кровообіг, остеохондроз і сколіоз шийного відділу хребта; по-друге, атеросклероз судин; по-третє, ураження нирок.

При лікуванні гіпертонії і вирішенні проблеми підвищеного тиску основну увагу варто звернути на оздоровлення голови, шиї, а також судин за допомогою масажних технік, а саме використовуючи апарати для стимуляції стоп LighStep , масажні подушки WellLife Mini та WellLife 2, нефритовий килимок WellNight, апарат InfraTapp 2 для припалювання сонних артерій, і звичайно, масажне крісло Rejoice. Для оздоровлення судин також чудово підходять техніки припалювання на маленькому нефритовому килимі WellNight та апаратах InfraTapp 2 , WellLife 2. 

При гіпертонії об’єктом підвищеної уваги повинні бути і органи, що відповідають за високий тиск: серце та нирки. Для оздоровлення серця і нирок ми рекомендуємо припилювання та масаж 2-го і 10-11 грудних сегментів хребта зранку, а також масаж з прогріванням і витяжкою тих самих сегментів у вечірній час на накидках, подушках, а краще – масажних кріслах.

Записатись на консультацію