Статті

Масаж для краси тіла

Звичайно, вам знайомо це слово – «целюліт». Воно стало таким модним, що зустрічається в глянцевих журналах частіше ніж імена деяких зірок. Але ви впевнені, що знаєте, що таке целюліт?


Що таке целюліт?
Ні, целюліт – це не рихла та дрябла шкіра на ваших стегнах або животі. Так називається асептичне запалення підшкірної клітковини, клітки якої під впливом вашого способу життя, перенасичуються шлаками. Ви мало рухаєтесь, багато часу проводите за комп’ютером, постійно щось жуєте? Тоді не дивуйтесь, коли виявите, що ваша шкіра «не в формі». 

Так, целюліт нагадує апельсинову шкірку і непрезетабельно виглядає. Але з ним можна боротися! Допоможіть своїй клітковині позбутися токсинів, виведіть шлаки із організму, спаліть зайвий жир, і ви позбудетесь від целюліту.


Масаж для краси шкіри
Основна причина щільних жирових відкладень на тілі та появи целюліту – хронічне переїдання і накопичення токсинів і шлаків в організмі. Масаж та припалювання (точковий вплив нефритового каміння, розігрітого до температури вище 55 С) розігріває жирову тканину і зменшує її об’єми. Під час процедури відбувається активізація імунних клітин, які буквально «з’їдають» запалення в жирових тканинах. Коли ви масажуєте і точково прогріваєте (припалюєте) своє тіло, відбувається відтік зайвої води, яка забирає з собою токсини і шлаки. Кровотік отримує доступ до верхніх слоїв шкіри, живить її, збагачує необхідними для життєдіяльності елементами та вологою. Розігріта жирова тканина легше піддається «утилізації».

Після масажу ваша шкіра надовго залишається гладкою, свіжою та еластичною. Вона не буде обвисати, а процеси природного старіння у ній різко сповільняться. 


Рецепт краси вашого тіла
З продуктами «Острівка Здоров’я» ви можете засвоїти мистецтво професійного антицелюлітного масажу в домашніх умовах. Виконуйте повітряно-компресійний та вібраційний масаж у комфортних кріслах Grace, Shelter або Rejoice, на накидці BackLine , за допомогою ручного масажеру InfraTapp 2 . Припалювання краще всього виконувати за допомогою нефритового килиму WellNight.

Оскільки накопичення жирових відкладень тривало довго, то і щоб позбутися від них, потрібен час. У боротьбі з жировими відкладеннями наберіться терпіння і будьте систематичними. 

Антицлюлітний масаж потрібно проводити енергійно, без перерв під час процедури. Краще всього його робити зранку протягом 30-40 хвилин, чергуючи розігрівання та вібраційну техніку масажу, а потім, по можливості, активно рухатись вдень. Це продовжить та підсилить ефект масажу.

А також ви можете абсолютно безкоштовно спробувати будь-який з наших масажерів на одному із «Острівків Здоров’я» у вашому місті.

Записатись на консультацію