ОСТРІВОК ЗДОРОВ'Я

«Острівок здоров'я» - це найбільший дистриб'ютор масажного обладнання. Наша місія – служіння нації, через служіння людині: кожного дня ми турбуємось про оздоровлення нації, через особисте служіння консультантів «Острівків» своїм клієнтам та відвідувачам.

Сьогодні компанія «Острівок здоров'я» - це більше 500 партнерів та співробітників. За 10 років нашої діяльності ми відкрили «Острівки» в 86 великих містах і 40 стратегічних регіонах України та Латвії. На ринку технологій апаратного масажу наша компанія представляє найкраще обладнання високої якості з максимальним оздоровлювальним ефектом.

Наше обладнання стало відповіддю на потреби людей у сфері здоров'я: воно було створено для того, щоб служити людям. В історії «Острівка Здоров'я» більше 25 000 історій оздоровлення від варикозу, захворювань серця, суглобів та хребта; ми спостерігаємо зникнення проблем пов'язаних з імунітетом, з органами живота, хронічними захворюваннями, стресом, депресією, хронічною втомою.

Наші масажери впливають на 6 систем: кровоток, руховий апарат, імунітет, регенерація, енергія та нервова система. Після програм масажу до наших клієнтів повертається здоров'я та молодість.

«Ми віримо в те, що світ можна змінити високоякісним продуктом. «Є багато компаній, які просто заробляють гроші. Після них, як правило, на землі нічого не залишається. А наша місія – це служіння людині, служіння нації. Ми змінюємо історію. Ми віримо в те, що люди, які приходять до нас, достойні найкращого. Ми віримо в те, що разом ми зможемо багато чого досягти», - вважає Президент компанії Олександр Мельниченко.
Продаж товарів в інтернет-магазині ОСТРІВОК ЗДОРОВ'Я здійснюється ФОП Мельниченко Сергій Олександрович.


Детальну інформацію можна отримати в центральному офісі компанії, звернувшись по телефону +380 68 910 48 01
Відкрити прибутковий бізнес, окупити його максимум за 6 місяців та почати заробляти з першого дня – сьогодні це реально. Ми пропонуємо вам стати партнером компанії «Острівок Здоров'я» у вашому регіоні, купивши франшизу компанії.

Наші переваги: простий та швидкий старт, безпека і супровід, професійне навчання.

Чому «Острівок Здоров'я»?

В основі нашої компанії лежить місія «Здоров'я нації через служіння людині». Ці п'ять слів мотивують та надихають більше 300 партнерів компанії «Острівок Здоров'я» у трьох країнах. Ми віримо, що ми не просто продаємо обладнання – ми оздоровлюємо націю, оздоровлюємо жителів наших міст. Ми робимо хорошу справу і ви, разом з нами, можете зайнятись бізнесом, в основі якого лежить благий намір допомагати іншим людям.

«Острівок Здоров'я» - це рентабельний бізнес, що швидко окупається

Наші партнери з різних країн світу стверджують, що при дотриманні стандартів і всіх наших інструкцій ви окупите франшизу вже за перші півроку. Ми знаємо приклади і швидшого повернення інвестицій: франшизу «Острівка» окупили за 4 і навіть за 2 тижні. Це означає, що протягом всього 14 днів франчазі повернули всі вкладені гроші. Ви можете побити цей рекорд.

Наша бізнес-система вивірена роками

Вона унікальна і є інтелектуальною власністю компанії. Дотримання стандартів і принципів системи – гарантія успіху в цьому бізнесі. Ми навчимо вас основам побудови команди, основам планування, основам фінансового обліку та іншим необхідним навичкам для успішного ведення бізнесу.

Партнерам

Діяльність співробітників Комерційних представників і Довірених при роботі з абонементами здійснюється сумісно з Управлінням по роботі з партнерами, відділами продажів і обслуговування, а також з відділами по роботі з ключовими клієнтами. Управління по роботі з партнерами здійснює підготовку і атестацію співробітників.

Бажаєте стати нашим партнером у вашому місті – подзвоніть нам +380 68 910 48 01 або залиште заявку.
Головний офіс
Адреса: Україна, м. Київ
вул. Вереснева, 24
Телефон: +380 68 910 48 01

Сервісний центр:
+380 68 910 47 30

ЗАПИСАТИСЯ
НА КОНСУЛЬТАЦІЮ
Рекомендації щодо використання масажерів складаються на основі даних про ваше здоров'я
© 2007 - 2020 ООО «Островок здоровья»
Острівок здоров'я