ВІДГУКИ

Ручний масажер InfraTapp
Турбували грижі у шийному відділі. Під лівою лопаткою був ниючий біль і в шийному відділі також. В лівому стегні грижі – біль тягнучий, стріляючий у ногу. Були судоми в литках. Після 5-го сеансу ручним масажером InfraTapp зменшився біль під лопаткою, покращився сон, зникли судоми ніг. Дуже вдячна!
Ручний масажер InfraTapp
Турбував біль у попереку, ногах, сильно боліли руки, стопи та шийний відділ хребта. Щоденно робила масаж шийного відділу ручним масажером InfraTapp. Через тиждень біль, що тривожив протягом року, минув. Пізніше вдома, кожний день, робила і продовжую робити масаж спини масажною подушкою WellLife. Біль у спині повністю зник. Деякий час ще ходила на «Острівок», щоб за допомогою масажеру LightStep робити масаж ніг. Завдяки цьому зник біль у стопах.
Ручний масажер InfraTapp 2
Боліли плечі, особливо права рука. Біль сильний, рука погано підіймалась. Праве коліно – сильні болі. Після 2-го сеансу масажу помітила, що болі в плечах зменшились, а коліно тепер турбує менше. Допоміг нефритовий ручний масажер InfraTapp 2.
Ручний масажер InfraTapp 2
Були болі у лівому плечовому суглобі, що турбували мене протягом двох років. Після 2- сеансів масажу нефритовим ручним масажером InfraTapp 2 помітив покращення. Рухливість руки покращилась, а біль у плечі зменшився.
Ручний масажер InfraTapp 2
Турбував лівий плечовий суглоб, дуже болів куприк, складно було сідати. Після двох сеансів масажу ручним масажером InfraTapp 2 помітила покращення в плечі, перестала німіти рука. Зараз куприк не болить, коли я сідаю.
Ручний масажер InfraTapp 2
Страждала від болю в шийно-грудному відділі, постійно ломило під правою лопаткою, біль розповсюджувався на руку. Уже після 2-го сеансу масажу з використанням масажної подушки WellLife 2 і ручного масажеру InfraTapp 2 минув біль під лопаткою, відчула покращення в області шиї.
Ручний масажер InfraTapp 2
Остеохондроз, кіста під коліном, подагра, натоптиші, набряки на колінах, - ось повний букет проблем, що з'явився у наслідок недбалого відношення до власного здоров'я. Після використання масажної подушки WellLife 2 та ручного масажеру InfraTapp 2 з'явилась легкість, покращився сон. Зник біль у плечах. Зрозуміла, що втратила багато часу, поки не займалась собою раніше.
Ручний масажер InfraTapp 2
Дуже болять ноги, була травма лівої руки, рука не згиналась. Після використання ручного масажеру InfraTapp 2 почались покращення. Рука почала розгинатись. Набагато легше ходити. Можу сам себе обслуговувати (до цього потребував сторонньої допомоги).
Ручний масажер InfraTapp 2
Все життя пропрацювала маляром-штукатуром. Професія в старості нагадує про себе болем у спині (більш за все болів поперек), не могла нормально спати через судоми в ногах. Після 1-го сеансу стала краще спати, після 4-го зменшились судоми, почав затихати біль у спині! Ці масажери дійсно допомагають!
Масажна подушка WellLife 2
Біль у попереку турбував протягом двох років через грижі у поперековому відділі. Тягнучий та ниючий біль у правій нозі. Важко вставала з ліжка. Після третього сеансу масажу подушкою WellLife 2 та WellLife біль к попереку зменшився, а нога почала турбувати рідше. Покращилась рухливість. Легше піднятися з ліжка.
Масажна подушка WellLife 2
Осінню 2014 року придбали подушку з нефритом WellLife 2. Унікальна річ! Масаж всієї спини, масаж ніг та рук. У чоловіка взагалі пройшов біль у попереку, а у мене перестали пекти ноги. Дякую!
Масажна подушка WellLife 2
Постійно болять ноги, плоскостопість, подагра, шийний остеохондроз, набряки ніг, гіпертонія та поганий сон – з цим набором я пройшла на «Острівок Здоров'я». Вже після 1-го сеансу на масажній подушці WellLife 2 пройшли набряки ніг і з'явилась легкість. Після 10-го зменшився горб на шиї та минув біль у плечах.
Масажна подушка WellLife 2
Турбував сильний, постійний біль у попереку та шиї. Допомогла масажна подушка з нефритом WellLife 2. Масажерами вже користуюсь давно і дуже задоволений результатами. Інколи приходжу в салон-магазин компанії «Острівок Здоров'я» на масаж у кріслі. За цей час повністю минув біль у спині і перестала хрустіти шия.
Масажна подушка WellLife 2
Побачила рекламу «Острівка Здоров'я», подумала, що за масаж треба платити, та була приємно здивована, коли отримала можливість пройти 10 сеансів безкоштовно. Після перших трьох сеансів спина все ще боліла, але з кожним разом мені ставало краще. В результаті регулярного використання масажного обладнання я виправила свою поставу. А масажер для ніг з інфрачервоним теплом LightStep – взагалі унікальна річ: так приємно та корисно наприкінці робочого дня ввімкнути масажер, зняти втому та зарядитись хорошою позитивною енергією.
Масажна подушка WellLife 2
Страждала від болю у поперековому відділі та плечовому суглобі, а також від підвищеного тиску. Після 2-го сеансу масажу на «Острівку Здоров'я» стан покращився. Пройшла ломота у спині, покращився сон. Планую купити собі масажну подушку WellLife 2.
Нефритовий килим WellNight
Біль у попереку, шиї, плечі, а також біль у ногах, через варикоз. Після третього сеансу помітила, що біль у шиї зменшився, минула скутість у плечі, є покращення стану ніг: з'явилась легкість та покращилась рухливість. Допомогла продукція з нефритом: подушка WellLife 2, ручний масажер InfraTapp2 та килим WellNight.
Масажер для ніг Leg&Foot Mini
Турбували грижі у шийному відділі. Під правою лопаткою мучив тягнучий ниючий біль, в шийному відділі також. У лівому стегні грижі – біль у сідничному нерві, яка розповсюджувалась на ногу. Судомило стопи та боліли литки. Після 3-го сеансу масажною накидкою BackLine та ножним масажером Leg&Foot Mini, зменшився біль під правою лопаткою, покращився сон, пройшов біль у литках, перестало судомити стопи
Масажна накидка BackLine 2
Придбав додому масажну накидку BackLine 2, користуюсь протягом року. Хворів на бронхіт, робив припалювання по 15 хвилин 2 рази на добу. Бронхіт минув за 4 дні. З економічної точки зору я накидку окупив. Якби я їздив до масажиста було б значно дорожче. Рекомендую усім своїм друзям та знайомим.
Масажна накидка BackLine 2
Метеозалежність, головний біль, остеохондроз поперекового і шийного відділів. 12 років масажів, уколів, венозна недостатність ніг. Після 5-го сеансу на масажній накидці BackLine 2 минув біль у шийно-грудному відділі, рідше болить голова. Завдяки масажеру для ніг LightStep стало легше стопам, зменшився біль у ногах.
Масажне крісло Rejoice
Мучив остеохондроз шийного відділу, турбували кульшовий суглоб правої ноги та поперек. Після третього сеансу біль зменшився, з'явилась легкість, стало набагато легше ходити.
Масажне крісло Rejoice
До того, як я познайомився з масажним обладнанням компанії «Острівок Здоров'я», у мене дуже боліла спина, була сутулість. Після масажу на «Острівку Здоров'я» моє самопочуття значно покращилось. Мені дуже подобається масаж та сервіс на «Острівці» ТЦ «Середньофонтанський». Дякую обслуговуючому персоналу за увагу та професіоналізм.
Залиште Ваш відгук.
Це важливо для нас ☺
Ми вдячні за Ваш відгук, він допоможе іншим.

ЗАПИСАТИСЯ
НА КОНСУЛЬТАЦІЮ
Рекомендації щодо використання масажерів складаються на основі даних про ваше здоров'я
© 2007 - 2020 ООО «Островок здоровья»
Острівок здоров'я