ГАРАНТІЯ ТА СЕРВІС

2 роки гарантії

На всю продукцію ТМ «Острівок Здоров'я» діє гарантійне обслуговування протягом двох років та подальший післягарантійний супровід.

Для створення наших ручних масажерів, крісел та іншого масажного обладнання ми використовуємо тільки високоякісні матеріали та найновіші наукові розробки, які гарантують ефективність та якість продукції торгової марки «Острівок Здоров'я». Усі товари відповідають найвищим стандартам якості. Ми щиро бажаємо, щоб ви отримували задоволення від використання масажного обладнання ТМ «Острівок Здоров'я».

Саме тому ми гарантуємо безперебійну роботу масажного обладнання ТМ «Острівок Здоров'я» протягом двох років з моменту покупки. Протягом гарантійного терміну спеціалісти наших сервісних центрів проведуть безкоштовний ремонт і повне сервісне обслуговування вашого масажеру.

З питань гарантії та сервісу звертайтесь в сервісний центр компанії «Острівок Здоров'я» з 9:00 до 18:00 в будні по номеру телефона: 0-800-504-002 (безкоштовно по всій території України).

Важливо! Товари ТМ «Острівок Здоров'я» приймаються на гарантійне обслуговування через відділи Нової Пошти. Пересилання товарів на гарантійний ремонт відбувається за рахунок компанії «Острівок Здоров'я».
Для передачі масажерів на гарантійний ремонт необхідно:
  • Звернутись по контактним номерам +380 68 910 47 30 з метою донесення інформації про несправність масажеру.
  • При гарантійному зверненні, обов'язково вкласти в посилку оригінал гарантійного талону і копію чеку (якщо він є).
  • Після попередньої консультації з сервісним інженером, відправити посилку з несправним масажером у відділення Нової Пошти, вказавши наступні дані:

Місто Київ
Відділення Нової Пошти № 283 (вул. Юрія Литвиновського, 84)
Безготівковий розрахунок за рахунок отримувача
Отримувач: ФОП Мельниченко Олександр Валентинович ЕДРПОУ 2537504136
Отримувач: Бодюк О.О. 0967021782, Яцук Євген 0999255531
Два отримувача, ОПЛАТА ЗА ДОСТАВКУ - БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК

Ми гарантуємо якісний ремонт наших виробів. Ми пишаємося нашою продукцією і віримо, що вона допоможе вам зміцнити та покращити ваше здоров'я!

ЗАПИСАТИСЯ
НА КОНСУЛЬТАЦІЮ
Рекомендації щодо використання масажерів складаються на основі даних про ваше здоров'я
© 2007 - 2020 ООО «Островок здоровья»
Острівок здоров'я