Політика конфіденційності "Острівок здоров'я"

Політика конфіденційності
1. ОСНОВНІ ТЕРМІНИ

Сайт — сайт надання інформації про товар та пропонування до продажу товарів під знаком для товарів та послуг «Острівок Здоров'я», розміщений в мережі Інтернет за адресою: https://health-island.netКористувач — фізична чи юридична особа, що маючи намір скористатись інформацією розміщеною на сайті для власних цілей, з метою придбання товару, розмістила свої персональні данні за допомогою форми зв'язку на сайті з метою передачі даних Адміністрації сайту. Форма зв'язку — спеціальна форма, де Користувач розміщує свою персональну інформацію з метою передачі даних Адміністрації сайту для подальшого отримання інформації та/або придбання товару на сайті.


2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ПОЛІТИКИ

2.1. Ця Політика конфіденційності визначає порядок обробки та захисту інформації про фізичних та юридичних осіб, що використовують Форму зв'язку на Сайті.
2.2. Метою даної Політики конфіденційності є забезпечення належного захисту інформації про Користувача, в т.ч. захист його персональних даних від несанкціонованого доступу та розголошення.
2.3. Дії, пов'язані зі збором, збереженням, розповсюдженням та захистом інформації про користувачів регулюються даною Політикою конфіденційності та діючим законодавством України.
2.4. Діюча редакція Політики конфіденційності, є публічним документом, розроблена Адміністрацією сайту та доступна будь-якому Користувачу мережі Інтернет, що має намір скористатись сайтом.
2.5. Адміністрація Сайту має право вносити зміни в діючу Політику конфіденційності. При внесенні змін в Політику конфіденційності, Адміністрація сайту повідомляє про це Користувача шляхом публікації нової редакції Політики конфіденційності на Сайті. При публікації нової редакції Політики конфіденційності на Сайті, попередня редакція втрачає чинність.
2.6. Користуючись Формою зв'язку, Користувач висловлює свою згоду з умовами діючої Політики конфіденційності.
2.7. Адміністрація Сайту не перевіряє достовірність отриманої (зібраної) інформації про Користувача.


3. УМОВИ І ЦІЛІ ЗБОРУ Й ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

3.1. Персональні дані Користувача, такі як: ім'я прізвище, email, телефон, skype та ін., передаються Користувачем Адміністрації Сайту лише зі згоди Користувача. Користувачі Сайту можуть переглядати сторінки сайту не повідомляючи про себе ніяких персональних даних. Однак, для надання послуг, пов'язаних з купівлею товарів, представлених в нашому інтернет-магазині, нам потрібні Ваші контактні дані для того, щоб ми могли зв'язатися з Вами, підтвердити замовлення і доставити Вам замовлений товар. Ваші персональні дані ми не передаємо третім особам і захищаємо їх конфіденційність.
3.2. Передача персональних даних Користувачем Адміністрації Сайту, через Форму зв'язку означає згоду Користувача на передачу його персональних даних.
3.3. Адміністрація Сайту здійснює обробку інформації про Користувача, в т. ч. його персональних даних, таких як: ім'я, прізвище, по-батькові, email, телефон та ін., а також додаткової інформації про Користувача, що надається ним за власним бажанням: організація, місто, посада та ін. з метою виконання зобов'язань перед Користувачем Сайту.
3.4. Обробка персональних даних здійснюється на основі принципів: а) законності цілей та способів обробки персональних даних; б) відповідності цілей обробки персональних даних цілям, заздалегідь визначеним та заявленим при зборі персональних даних; в) відповідності об'єму та характеру оброблюваних персональних даних способом обробки персональних даних та цілям обробки персональних даних; г) недопустимості об'єднання створених для непоєднуваних між собою цілей баз даних, що містять персональні дані.
3.5. Адміністрація Сайту здійснює обробку персональних даних Користувача з його згоди в цілях надання послуг/продажу товарів, запропонованих на Сайті.


4. ЗБЕРІГАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Персональні дані Користувача зберігаються виключно на електронних носіях та використовуються суворо за призначенням, описаному в п. 3 даної Політики конфіденційності.


5. ПЕРЕДАЧА ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

5.1. Персональні дані Користувача не передаються третім особам, за виключенням випадків, передбачених даною Політикою конфіденційності та нормами діючого законодавства України.
5.2. Надання персональних даних Користувача за запитом державних органів, органів місцевого самоврядування, виконується в порядку, передбаченому законодавством України.


6. ТЕРМІНИ ЗБЕРІГАННЯ ТА ЗНИЩЕННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

6.1. Персональні дані Користувача зберігаються на електронному носії сайту безстроково.
6.2. Персональні дані Користувача знищуються при бажанні самого користувача на основі його звернення, або за ініціативою Адміністратора сайту без пояснення причин шляхом видалення Адміністрацією Сайту інформації, розміщеної Користувачем.


7. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ КОРИСТУВАЧІВ

Користувачі мають право згідно запиту отримувати від Адміністрації Сайту інформацію, що стосується обробки їх персональних даних.


8. ЗАХОДИ ДЛЯ ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ ПРО КОРИСТУВАЧІВ

Адміністратор Сайту приймає технічні та організаційно-правові заходи з метою забезпечення захисту персональних даних Користувача від неправомірного чи випадкового доступу до них, знищення, зміни, блокування, копіювання, розповсюдження, а також від інших неправомірних дій.


9. ЗВЕРНЕННЯ КОРИСТУВАЧІВ

9.1. Користувач має право надсилати Адміністрації Сайту свої запити, у т.ч. відносно використання/видалення його персональних даних, передбачених у п.3 даної Політики конфіденційності в письмовій формі за адресою, вказаною у п.1.
9.2. Запит, надісланий Користувачем, має містити наступну інформацію:

для фізичної особи:
– номер основного документу, який засвідчує особу Користувача чи його представника;
– інформацію про дату видачі даного документу та орган, що його видав;
– дату реєстрації через Форму зв'язку;
– текст запиту в довільній формі;
– підпис Користувача чи його представника.

для юридичної особи:
– запит в довільній формі на фірмовому бланку;
– дата реєстрації через Форму зв'язку;
– запит має бути підписаний уповноваженою особою з доданням документів, що засвідчують повноваження особи.

9.3. Адміністрація Сайту зобов'язується розглянути та направити відповідь на отриманий запит Користувача на протязі 30 днів з моменту надходження запиту.
9.4. Вся кореспонденція, отримана Адміністрацією від Користувача (звернення письмовій/електронній формі) відноситься до інформації обмеженого доступу та без письмової згоди Користувача розголошенню не підлягає. Персональні дані та інша інформація про Користувача, що подав запит, не можуть без спеціальної згоди Користувача використані інакше, ніж для відповіді по темі отриманого запиту чи у випадках, передбачених законодавством.

ЗАПИСАТИСЯ
НА КОНСУЛЬТАЦІЮ
Рекомендації щодо використання масажерів складаються на основі даних про ваше здоров'я
© 2007 - 2020 ООО «Островок здоровья»
Острівок здоров'я